Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

Krievija

Krievija joprojām ir viens no lielākajiem Latvijas eksporta tirgiem un līdz ar to – viens no populārākajiem biznesa ceļojumu galamērķiem.

Vīza

Vīza

No praktiskā viedokļa vizīte Krievijā ir īpaša ar to, ka tai nepieciešama vīza. Vīzas noformēšana ir salīdzinoši sarežģīts un laikietilpīgs process, tādēļ visērtāk to uzticēt ceļojumu aģentūrai. Mūsu ceļojumu eksperti labprāt sniegs konsultācijas par dažādiem Krievijas vīzu veidiem un palīdzēs noformēt vispiemērotāko variantu.

Galvu reibinošas iespējas

Biznesa ceļotājiem no Latvijas vispopulārākie galamērķi Krievijā ir Maskava un Sanktpēterburga. Abas pilsētas var pelnīti saukt par reģiona biznesa centriem. Taču, ja var teikt, ka Sanktpēterburga ir salīdzinoši mierīga un eiropeiska pilsēta, tad Maskava ir pilnasinīga metropole ar enerģija un rosība, kas neizsīkst arī naktī. Diemžēl milzu mērogi nozīmē arī milzu sastrēgumus, tādēļ, plānojot biznesa braucienu uz Maskavu, laicīgi jādomā par loģistikas jautājumiem. Mūsu ceļojumu eksperti ar lielāko prieku sniegs atbalstu arī šī jautājuma risināšanā!

Galvu reibinošas iespējas
JURIS KOVAĻENKO

JURIS KOVAĻENKO

Mani vilina sniegotie Alpu kalni, kur varu baudīt sportiskās aktivitātes. Patīk jauni, nepiedzīvoti izaicinājumi, pārsteidzošas pasaules valstis, kas uzrunā ar savu kultūru un tradīcijām. Pasaule ir pilna pārsteigumiem un interesantiem atklājumiem.

    Ziņu nosūtīt neizdevās!
    Ziņa nosūtīta veiksmīgi!