Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

Spānija

Spānija viennozīmīgi ir pasaules pievilcīgāko biznesa ceļojumu galamērķu topa augšgalā. Moderna infrastruktūra, ērta satiskme un patīkami laikapstākļi cauru gadu!

Viegli sasniedzama

Viegli sasniedzama

Spānijā ir vairāk nekā 30 starptautisko lidostu un lielākā no tām – Barahas lidosta Madridē – apkalpo tiešos reisus uz visām lielākajām pasaules pilsētām. Tiešie avioreisi no Rīgas uz Madridi šobrīd nav pieejami, taču tā joprojām ir salīdzinoši viegli sasniedzama, lidojot ar pārsēšanos. Spānijas ievērojamākās pilsētas efektīvi savienotas ar ātrgaitas vilcienu maršrutiem.

Modernas telpas un aprīkojums

Spānijā ir vairāk nekā 50 konferenču centru, kas piemēroti starptautiska mēroga sanāksmju, prezentāciju un darījumu pārrunu organizēšanai. Lielākajās pilsētās atrodas arī multifunkcionālas izstāžu halles. Starptautiskos viesus var ērti izmitināt kvalitatīvās viesnīcās.

Modernas telpas un aprīkojums
Patīkama un motivējoša vide

Patīkama un motivējoša vide

Spānija ne reti tiek izvēlēta kā darbinieku motivācijas braucienu galamērķis, jo pie vēsuma pieradušajiem latviešiem ļoti iet pie sirds Spānijas siltais klimats un kolorītā kultūra. Vēsture, gastronomija, vīna darīšana, mākslas muzeji, pasaules mēroga koncerti, lielais sports – tās ir tikai dažas no tēmām, ko var izvēlēties šādiem ceļojumiem.

JURIS KOVAĻENKO

JURIS KOVAĻENKO

Mani vilina sniegotie Alpu kalni, kur varu baudīt sportiskās aktivitātes. Patīk jauni, nepiedzīvoti izaicinājumi, pārsteidzošas pasaules valstis, kas uzrunā ar savu kultūru un tradīcijām. Pasaule ir pilna pārsteigumiem un interesantiem atklājumiem.

    Ziņu nosūtīt neizdevās!
    Ziņa nosūtīta veiksmīgi!