Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

Vācija

Latviju un Vāciju saista ciešas tirdzniecības saites jau kopš viduslaikiem, kad Rīga bija viena no galvenajām Hanzas savienības pilsētām. Arī mūsdienās Vācija ir viens no populārākajiem Latvijas uzņēmēju galamērķiem.

Viegli sasniedzama

Viegli sasniedzama

Vāciju mēdz dēvēt par Eiropas visvieglāk sasniedzamo valsti, jo tās lielāko pilsētu lidostas ar tiešajiem avioreisiem ļauj nokļūt teju jebkur pasaulē.

Pasaules klases izstādes un konferences

Vācieši ir pasaulslaveni ar savu precizitāti un augsto uzticamību, tādēļ nav brīnums, ka tieši Vācija ir pasaules līderis uzņemto starptautisko izstāžu ziņā. Ik gadu Vācijā notiek vidēji 150 starptautiska mēroga izstādes, kurās veiksmīgi piedalās arī daudzi uzņēmumi no Latvijas.

Tāpat Vācija ir viens no globālajiem līderiem starptautisku konferenču organizēšanā, pulcējot pasaules izcilākos prātus tehnoloģiju un inovāciju, kā arī pētniecības jomās

Pasaules klases izstādes un konferences
JURIS KOVAĻENKO

JURIS KOVAĻENKO

Mani vilina sniegotie Alpu kalni, kur varu baudīt sportiskās aktivitātes. Patīk jauni, nepiedzīvoti izaicinājumi, pārsteidzošas pasaules valstis, kas uzrunā ar savu kultūru un tradīcijām. Pasaule ir pilna pārsteigumiem un interesantiem atklājumiem.

    Ziņu nosūtīt neizdevās!
    Ziņa nosūtīta veiksmīgi!