Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

Zviedrija

Tā kā tieši no Zviedrijas Latvijā ieplūst lielākais tiešo investīciju apjoms, abu valstu uzņēmējdarbības vide ir cieši saistīta un ceļu līdz Zviedrijai ik dienas mēro ļoti liels skaits Latvijas uzņēmēju un starptautisko uzņēmumu darbinieku.

Viegli pieejama

Viegli pieejama

No Rīgas uz Stokholmu ik dienu ir vairāki tiešie avioreisi, bet tiem, kam ir vēlme arī pašu nokļūšanu galamērķī padarīt par piedzīvojumu, ir iespēja izvēlēties braucienu ar prāmi.

Tehnoloģijas un daba

Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma starptautiskās aptaujās ir novērtēta kā viena no pievilcīgākajām pasaules pilsētām starptautisku konferenču organizēšanai. Tas nav pārsteigums, jo līdzās modernām telpām un aprīkojumam rokas stiepiena attālumā ir pieejamas arī dažādas aktivitātes brīvā dabā – slēpošana, pārgājieni, izbraucieni ar laivām. Un daba Zviedrijā ir pasakaina!

Tehnoloģijas un daba
JURIS KOVAĻENKO

JURIS KOVAĻENKO

Mani vilina sniegotie Alpu kalni, kur varu baudīt sportiskās aktivitātes. Patīk jauni, nepiedzīvoti izaicinājumi, pārsteidzošas pasaules valstis, kas uzrunā ar savu kultūru un tradīcijām. Pasaule ir pilna pārsteigumiem un interesantiem atklājumiem.

    Ziņu nosūtīt neizdevās!
    Ziņa nosūtīta veiksmīgi!